Avrupa’da Karda Drone Uçurduk Eğlendik

Letonya’nın başkenti Riga şehrinde yaşayan bir arkadaşım ile DJI Mavic Pro ile drone uçurduk. Videolar çektik ve drone hakkında merak ettiklerimi sordum. İlk defa drone uçuracaksanız veya drone almayı düşünüyorsanız DJI Mavic Pro ve drone hakkında birçok merak edilenleri sordum. Riga şehrinde biraz gezdik ve size biraz çevreyi anlatıyorum bu VLOG videosunda. Biz çok eğlendik, güldük bu videoda.

Fotoğraf çekmeyi, arşivlemeyi (bak bu önemli), düzenlemeyi ve biraz da çektiğim fotoğrafları paylaşmayı seviyorum. Bu blog, 2013 yılından bu yana var ve burada bazen öğrendiklerimi bazen merak ettiklerimi bazen de çektiklerimi paylaşıyorum. Şu aralar üzerine çokça düşündüğüm, acaba daha neler yapabilirim? Yazılar üzerine yorum yapabilirsin, tüm bu çalışmalar hep etkileşim için. Reklam mı, o da sitenin masraflarına tuz-biber için. Güncelleme: 2 Ocak 2019

2 YORUM

    • Teşekkürler PlazadanDunyaya, Phardon.com’da değişik denemelerde bulunmayı seviyoruz. Plaza hayatından sıkılanlar, Phardon’a da bekleriz :) PlazadanDunyaya.com u ziyaret etmeyenler bloğu takip etmenizi tavsiye ederim.

Bir Yorum Yaz, Şanın Yürüsün...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.