Bisikletle Beşiktaş Kabataş Ters Açı Aksiyon Kamerası

Bir önceki videoda Beşiktaş’tan İstinye’ye gitmiştik. Bu hafta rotamızı Sirkeci’den başlayarak Haliç’in etrafını dönerek Sütlüce, Kasımpaşa, Perşembe Pazarı üzerinden Beşiktaş’a dönecek şekilde kurguladık.

Sirkeci’ye giderken Beşiktaş’tan yola çıkınca kamerayı gidon üzerine takarak kendimin de dahil olduğu görüntüyü kaydedeyim diye düşündüm. Tabi daha önceden böyle bir deneme yapmadığım için kameranın görüntü açısının aslında çok da geniş olmadığını bilmeden bu çekimi yaptım.

Beşiktaş – Kabataş arasında çektiğim kısa videoyu paylaşıyorum. Ama şunu anladım bu açı oldukça kısıtlı bir görüntü veriyor. Göğüs üzerinden çekme aparatı ile çekmek sanırım daha anlamlı olacak ama bunu da denemiş olduk :)

Yorumlarınızı bekliyorum :)

Fotoğraf çekmeyi, arşivlemeyi (bak bu önemli), düzenlemeyi ve biraz da çektiğim fotoğrafları paylaşmayı seviyorum. Bu blog, 2013 yılından bu yana var ve burada bazen öğrendiklerimi bazen merak ettiklerimi bazen de çektiklerimi paylaşıyorum. Şu aralar üzerine çokça düşündüğüm, acaba daha neler yapabilirim? Yazılar üzerine yorum yapabilirsin, tüm bu çalışmalar hep etkileşim için. Reklam mı, o da sitenin masraflarına tuz-biber için. Güncelleme: 2 Ocak 2019

Bir Yorum Yaz, Şanın Yürüsün...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.