Çarşamba, Şubat 26, 2020

Düğün Pastası Örnekleri

Düğün pastası her düğün öncesinde çiftler tarafından çözülmelidir. Aksi taktirde bunu başkalarına bırakırsanız sonucu istediğiniz gibi olmayabilir. Düğün pastası, düğün organizasyonu firması tarafından sağlanabileceği gibi yerine göre düğün salonu veua düğün mekanı tarafından da sağlanabilir. Ancak düğün pastası seçimi sizde olabilir. Bunu zamanında öğrenmelisiniz.

Düğün Pastası Seçimi

Eğer düğün pastanızı ya da nişan pastanızı siz seçecekseniz, düğün pastasını yapacak kişinin kabiliyetine güvenmelisiniz ve bulduğnuz örnekleri pastacıya gösterebilirsiniz. İsteğinizi yapılması önemli bu sebeple pastacının yeteneğine uygun da olmalıdır yoksa istemediğiniz pastayı o önemli günde herkese göstermek durumunda kalabilirsiniz.

Düğün Pastacısı

Bir diğer seçenek ise düğün pastasını siz yaptıracaksanız, çok dikkatli olmalısınız. İstediğiniz pastayı, düğün pastacınız ile seçerken ne kadar süre gerektiğini ve kaç gün öncesinden kendisine haber vermeniz gerektiğini öğrenmelisiniz. Bir diğer durum ise kullanılan malzeme. İşleme bakımından kullanılan hamur ve diğer malzemeler sizin ağız tadınıza ve dostlarınıza uygun mu? Bunu öncesinde test etmenizde fayda var.

Ve alternatif. Mutlaka ama mutlaka bir alternatif pastacı ile de görüşün. Düğün tarihi yaklaşırken oluşabilecek aksiliğe karşı önlem almış olursunuz.

Düğün Pastası Örnekleri

Sizin için seçtiğimiz düğün pastası örnekleri:

 

Bir Yorum Yaz, Şanın Yürüsün...

Celal ERDOĞDU

Geçmiş zamanın günlüğü, günümüzün blogu-vlogu haline geldi. Ticari beklentim olmayan bu web sitesi de bir nevi benim günlüğüm gibidir. Fotoğraf, gezi, inceleme konuları ilgi alanıma giren mevzuları burada paylaşıyorum.

Son Yorumlar