Farklı Tür Tripodları Tek Başlık İle Kullanmanın Rahatlığı Arca Swiss

Birden fazla tripodunuz varsa veya bir tripodunuz ve bir de telefoto lensiniz varsa siz de benzer bir sorun yaşarsınız. Bir tripod kızağı makinede ise, telefoto lensi tripoda takmak isteyince o kızağı ordan sökmek gerekir. Bu yine biraz daha yönetilebilir bir kriz :) ama birden fazla tripodunuz varsa işte 2001 krizi gibi bir kriz olur bu.

Uzun zamandır yazmayı istediğim bir konuydu. Sonra düşündüm yazması zor, anlatması hatta göstermesi daha kolay. O halde video yapayım dedim.

Arca-swiss plate ve L bracket benim bulduğum en güzel çözüm. İşte buyrun ister dinleyin ister seyredim ama destek olun. Beğenin falan :))

Podcast Dinleyin:

Fotoğraf çekmeyi, arşivlemeyi (bak bu önemli), düzenlemeyi ve biraz da çektiğim fotoğrafları paylaşmayı seviyorum. Bu blog, 2013 yılından bu yana var ve burada bazen öğrendiklerimi bazen merak ettiklerimi bazen de çektiklerimi paylaşıyorum. Şu aralar üzerine çokça düşündüğüm, acaba daha neler yapabilirim? Yazılar üzerine yorum yapabilirsin, tüm bu çalışmalar hep etkileşim için. Reklam mı, o da sitenin masraflarına tuz-biber için. Güncelleme: 2 Ocak 2019

Bir Yorum Yaz, Şanın Yürüsün...