Fujifilm X-T1 Güncelleme

Fujifilm X-T1 yeni güncellemesine kavuştu. Yeni güncellemeyi Fujifilm X-T1 makinenize yüklemeyi unutmayın. Yeni güncelleme özellike oto fokus (AF) geliştirmelerine, ISO, Enstantene geliştirmelerine sahip.

Bu yeni güncellemeyi Fujifilm X-T1 makinenize nasıl yükleyeceksiniz? İşte bunun cevabı: çok basit. Aşağıda sizin hazırladığım videoyu görebilirsiniz. Videoda belirtilen hususlara dikkat ettiğiniz taktirde rahatlıkla güncellemeyi yapacaksınız ve yeni güncel makinenizi kullanmaya başlıyacaksınız.

Fujfilm X-T1 Nasıl Güncellenir?

Uzun lafın kısası, işte video:

Fotoğraf çekmeyi, arşivlemeyi (bak bu önemli), düzenlemeyi ve biraz da çektiğim fotoğrafları paylaşmayı seviyorum. Bu blog, 2013 yılından bu yana var ve burada bazen öğrendiklerimi bazen merak ettiklerimi bazen de çektiklerimi paylaşıyorum. Şu aralar üzerine çokça düşündüğüm, acaba daha neler yapabilirim? Yazılar üzerine yorum yapabilirsin, tüm bu çalışmalar hep etkileşim için. Reklam mı, o da sitenin masraflarına tuz-biber için. Güncelleme: 2 Ocak 2019

2 YORUM

  1. merhabalar.incelemeniz çok güzel olmuş.video çekimi konusuna fazla değinmemişsiniz.
    bende canon 5d mark 3 var.aynasız makinalara ilgi duydum ve sony ile fuji xt-1 arasında kaldım.video çekimide benim için önemli. bu yüzden size sorum şu.4.0 güncellemeden sonra video da düzelme varmıveya yeni yazılımlarla tatmin edecek seviyeye ulaşırmı.bilgilendirirseniz sevinirim.teşekkürler

    • Merhaba Harun Bey, beğenmenize sevindim. Firmware güncellemesi sonucu video’da bir farklılık göremedim. Şimdi güncelleme notlarına da baktım bir fark gözükmüyor. Ben cihazı test etmiştim bir süre. Şuan kullanmıyorum. Dün Sony’nin bir sunumundaydım. Fiyat olarak Fuji X-T1 ile Sony A6000 fiyat olarak yakın. Ancak video performansında Sony 25600 Iso’ya çok rahat çıkıyor. Arada ciddi fark var. O modeli düşünebilirsiniz.

Bir Yorum Yaz, Şanın Yürüsün...