Lomo Instant Honolulu Edition Paketi

Lomo'instan Honolulu

Yepyeni Şipşak Maceracıya Aloha De!
Plaj kültürü ve rahat Hawaii cazibesinden esinlenilen bu şipşak fotoğraf makinesi ile
Yaratıcılık Dalgalarında Sörf Yap! Sınırsız çoklu pozlamalar, dört farklı renkte flaş jeli, sonsuz uzun pozlamalar için B modu, üç lens eklentisi ve çok daha fazlası ile En Yaratıcı Şipşak Fotoğraf Makinesi, Lomo Instant Honolulu

Yaratıcılık Dalgalarıyla Sörf Yap
En yeni şipşak fotoğraf makinemiz Lomo Instant Honolulu için ilhamı cenneti andıran bir şehirden aldık–hula dansçıları, luau kolyeler, tiki barların lokal kültürün bir parçası olduğu ve sörfün sadece bir spor değil, yaşam tarzı olduğu bir şehir.

Lomo Instant Honolulu Edition’a ‘Aloha’ de!
Açık renk tonları ile çok taze görünen bu baharlık şipşak fotoğraf makinesi,Honolulu’nun kartpostalı andıran manzalarını yansıtmak için, bir palmiye deseni ile tasarlandı.

Lomo Instant Honolulu Edition, seyahatlerden ilham alarak tasarlanan Lomo’Instant Marrakesh, Lomo’Instant Montenegro, Lomo’Instant Reykjavik, Lomo’Instant Sanremo, ve Lomo’Instant Kyoto modelleriyle giderek büyüyen Lomo’Instant ailesinin en yeni üyesi.

Untitled
DÜNYANIN EN YARATICI ŞİPŞAK
FOTOĞRAF MAKİNESİ
Lomo’Instant, kolay kullanılan özelliklerinin yanı sıra, sınırsız yaratıcılık opsiyonları iledonatıldı. Böylece, yeni başlayanlardan,fotoğrafçılık uzmanlarına kadar herkes içinideal bir fotoğraf makinesi!
 Dahili geniş açılı lensinin yanı sıra, Fisheye,Yakın Çekim ve Portre lens eklentileri
 Flaşlı ya da flaşsız çekim
 Sınırsız çoklu pozlama
 Işıkla boyama ve gece çekimleri için sonsuzuzun pozlama
 Kırmızı, mavi, mor ve sarı flaş filtreleri
 İkili odak ayarı
 Her yere yanında götürebilmen için ideal boyut
 Yaygın olarak bulunan Fujifilm Instax Mini Film ile kullanım

Teknik Özellikleri
Film Formatı: Fujifilm Instax Mini Film
Pozlama Alanı: 42mm x 64mm
Enstantane: 1/125s / Bulb
Diyafram: f/8, f/11 f/16, f/22, f/32
Film Çıkarma Mekanizması: Motorlu
Çoklu Pozlama: Evet
Dahili Flaş GN: 9(m)
Otomatik Flaş Desteği: Evet
Batarya: 6V (4x AAA pil)
Tripod Bağlantısı: Evet

lomo

 

 

 

 

 

 

 

Lomography Nedir?

Uluslararası Lomography Topluluğu, deneysel ve yaratıcı anlık fotoğrafçılığa adanmış küresel olarak aktif bir kuruluştur. Dünya çapında bir milyondan fazla üyesiyle, Lomography konsepti; bulanıklığı, interaktifliği ve çılgın yaşam tarzını kapsar. Yenilikçi fotoğraf makineleri, film, laboratuvar hizmetleri ve fotoğraf aksesuarları ve sürekli genişleyen tasarımları sayesinde, yaratıcı yaklaşım olarak amacı herkesi fotoğrafçılığa teşvik etmek ve bütün dünyaya bu yaratıcılığı yaymaktır.
Lomograficiler Kimler?

Lomograficiler, herhangi biri ya da herkes olabilir! Kadın ya da erkek, uzun ya da kısa, sağlak ya da solak, erkenci ya da gece kuşu, et sever ya da vegan, uyurken horlayan ya da müzik dinlerken mırıldanan, marmelat seven, ondan nefret eden ya da ne olduğu hakkında hiçbir fikri olmayan biri olabilirsin… şu an ya da sonrasında dijital fotoğraf çekiyor olman da
bizim için önemli değil. Önemli olan, fotoğrafçılığa tutkulu olman ve sınırları mümkün olduğunca zorlamayı sevmen. Lomograficiler için, sürekli hareket eden zihinlere ve sürekli meraklı ruhlara sahibiz; bir sonraki çekim için casusluk yapmak ve kutsal fotografik yolculuğun maceraları için sürekli yeni yerler aramak, doğal eylemler.

Bir Yorum Yaz, Şanın Yürüsün...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.