Nereleri Gezdim Nerelere Gittim

Nereleri Gezdim Gereleri Gördüm
Nereleri Gezdim Gereleri Gördüm

Tüm bu yazıyı, bu haritayı paylaşmak için yaptım. Haritada kırmızı noktalar arttıkça, dünya görüşünüz artar herhalde. Benim bu kadarcık. Bir de ne kadar zaman geçirildiği de önemli. Şimdi orda bir kırmızı nokta var, 3 gün geçirmişim orda. Orda bir nokta var orda da 2 sene geçirmişim. İkisi de kırmızı. Madem yaptınız bir program gün bazlı olsun di mi :) beklentiyi yüksek tutuyorum.

visited 22 states (9.77%)

Bana diyor ki, senin gördüğün %9 yani bir hiç diyor. Eh, ben burdan gaz alır coşarım ama fırsat yok. Toplasan toplasan 23 Nisan, 19 Mayıs, 30 Ağustos, Ramazan Kurban derken cumartesiye geldi pazartesiye geldi derken fırsat yaratmak zor velhasıl.

Bir çalınım vardı, ben bisikletle Fethiye’ye gidicem 3 ay yokum dedi :) çok hoşuma gitti. Radikal hareket ama, doğru da. Takdir ettim.

Bu siteye bakmak isterseniz linki şu:

http://www.douweosinga.com/projects/visited

Siz de noktaları atın, doldurun bakalım. Gezin dünyayı, çok para istemeyen yerlere gidin.

Fotoğraf çekmeyi, arşivlemeyi (bak bu önemli), düzenlemeyi ve biraz da çektiğim fotoğrafları paylaşmayı seviyorum. Bu blog, 2013 yılından bu yana var ve burada bazen öğrendiklerimi bazen merak ettiklerimi bazen de çektiklerimi paylaşıyorum. Şu aralar üzerine çokça düşündüğüm, acaba daha neler yapabilirim? Yazılar üzerine yorum yapabilirsin, tüm bu çalışmalar hep etkileşim için. Reklam mı, o da sitenin masraflarına tuz-biber için. Güncelleme: 2 Ocak 2019

Bir Yorum Yaz, Şanın Yürüsün...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.