Nik Collection Google ile Bir Devri Bitiriyor mu?

Google Nik Collection

Nik Collection, fotoğraf çekmeye başladığımda beni en büyüleyen eklentilerden olmuştu. Photoshop üzerinde etkili eklentilerden biri olduğunu söylemeye pek de gerek yok sanırım, bilenler Nik Collection’ı biliyor.

Sonra birgün geldi, Nik Collection’ın sitesi Google’ın “başarılı tasarımı” ile değişiverdi. Altına bir logo ve başına bir logo geldi ve Google programı satın almış oldu. Google ilk aldığında genelde sıç*r sonra zamanla da sıvar ya, aynı bu hareketleri yaptı. Bu arada programda devrimsel bir değişim de göremedik geçen zamanda. Snapseed ile telefon tablet dünyasına girdi. Nik Collection özelliklerini oraya taşıdı.

Şimdi Google anons etti, ve Nik Collection ile uğraşmayacağız biz enerjimizi Snapseed’e  vereceğiz dedi. Süper oldu. Aldı, s*çtı bıraktı tam.

Güzelim programı sahipsiz bırakma başarısından dolayı kutluyorum, bu arada bu yıl içerisinde para ödediyseniz programa paranızı geri alabiliyorsunuz. Bu da size kıyak oluyor, Google’dan.

Haydi hayırlısı.

Fotoğraf çekmeyi, arşivlemeyi (bak bu önemli), düzenlemeyi ve biraz da çektiğim fotoğrafları paylaşmayı seviyorum. Bu blog, 2013 yılından bu yana var ve burada bazen öğrendiklerimi bazen merak ettiklerimi bazen de çektiklerimi paylaşıyorum. Şu aralar üzerine çokça düşündüğüm, acaba daha neler yapabilirim? Yazılar üzerine yorum yapabilirsin, tüm bu çalışmalar hep etkileşim için. Reklam mı, o da sitenin masraflarına tuz-biber için. Güncelleme: 2 Ocak 2019

Bir Yorum Yaz, Şanın Yürüsün...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.