Nikon mu Duracell mi

Dijital fotoğraf makineleri elimizde olduğu sürece yani kullandığımız sürece pil ihtiyacı duyuyor. Eğer gün içerisinde aralıksız fotoğraf çekiyor ve/ya fotoğraflara makinenizden uzun süre bakıyorsanız eki bir pile ihtiyacınız vardır.

Uzun zaman Nikon orjinal pillerini kullandım. Geçenlerde ilk defa ikinci pilimi Duracell marka aldım. Markanın güvenilir olması açıkçası güvenimi artırdı. Arada fiyat farkı da azımsanacak olmadığı için bu videoyu sizler için hazırladım.

Pilin amperinin düşük olması sebebiyle Nikon pilden daha kısa süre dayanıyor. Ancak fiyat performansı ile bu farkı kapatıyor.

Malzeme kalitesi oldukça iyi, güven veriyor. Ürünü tavsiye ederim.

 

DEĞERLENDİRME
Kalite
10
Fiyat
9
Dayanıklılık
10
Pil Süresi
8
Fotoğraf çekmeyi, arşivlemeyi (bak bu önemli), düzenlemeyi ve biraz da çektiğim fotoğrafları paylaşmayı seviyorum. Bu blog, 2013 yılından bu yana var ve burada bazen öğrendiklerimi bazen merak ettiklerimi bazen de çektiklerimi paylaşıyorum. Şu aralar üzerine çokça düşündüğüm, acaba daha neler yapabilirim? Yazılar üzerine yorum yapabilirsin, tüm bu çalışmalar hep etkileşim için. Reklam mı, o da sitenin masraflarına tuz-biber için. Güncelleme: 2 Ocak 2019

Bir Yorum Yaz, Şanın Yürüsün...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.