Samsung Powerbank İnceleme Videosu

Samsung Powerbank üzerinde harici şarj cihazı üzerinde dahili bir şarj kablosu bulunuyor. Bu sayede seyahatlerinizde, yanınızda kablo taşımanız gerekmiyor. Bu kablonun ucu micro-usb yani android cihazların şarjında kullanılan kablo ucu. Eğer iphone kullanıyorsanuz, yanınızda kablo taşımanız gerekiyor.

11300mAh kapasite ile, büyük pile sahip telefonları 2’den fazla defa şarj ediyor. Elbette birçok cihazı şarj etmek için kullanabilirsiniz yani sadece telefonla sınırlı değil. Ben bu cihazı kendi aksiyon kameram, dslr ve kompak fotoğraf makinemin şarjı için de kullanıyorum. Kapasitesi büyük olduğu için oldukça iş görüyor.

Bir önemli özelliği ise, çıkış gücü. Eskiden powerbankler sadece bir amper güç ile şarj ediyordu. Bu durum pillerin büyümesi ile eziyet haline gelmeye başladı. Çünkü şarj süresi uzuyor. Bu cihaz üzerinde iki amper çıkış var. Bu sayede büyük pile sahip telefonunuzu da hızla şarj edebiliyorsunuz.

Cihaz, ufak bir 2” harici disk büyüklüğünde, pilden dolayı da hafif ağır. Ama kapasite buna mecbur etmiş durumda. Taksiye ettiğim bu cihazın videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yaz, Şanın Yürüsün...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.