Sony Fotoğraf Makinelerine Neden Uygulama Kuramıyoruz

Sony Fotoğraf Makinelerine Neden Uygulama Yüklenemiyor

Sony Alpha serisi fotoğraf makinelerinde, bazı özellikler uygulama merkezi aracılığıyla kuruluyor. Örneğin timelapse özelliği Sony Alpha fotoğraf makinelerinde yer almıyor. Ancak Sony uygulama merkezine girerek yükleyebiliyorsunuz.

Ancak Sony, Türkiye’deki kullanıcıların bunu yapması imkansız. Türkiye adresiyle girdiğiniz sistemde, ücretli uygulamaların hiçbirine ulaşamıyorsunuz. Sadece ücretsiz 4-5 uygulamaya erişebiliyorsunuz ki pek de işinize yarayacak uygulamalar değil.

Birçok çetrefilli yol izleyerek, uygulama merkezine ulaşabilirsiniz ancak doğru olanı ve Sony Türkiye’nin yapması gerekeni bekliyoruz.

Fotoğraf çekmeyi, arşivlemeyi (bak bu önemli), düzenlemeyi ve biraz da çektiğim fotoğrafları paylaşmayı seviyorum. Bu blog, 2013 yılından bu yana var ve burada bazen öğrendiklerimi bazen merak ettiklerimi bazen de çektiklerimi paylaşıyorum. Şu aralar üzerine çokça düşündüğüm, acaba daha neler yapabilirim? Yazılar üzerine yorum yapabilirsin, tüm bu çalışmalar hep etkileşim için. Reklam mı, o da sitenin masraflarına tuz-biber için. Güncelleme: 2 Ocak 2019

Bir Yorum Yaz, Şanın Yürüsün...