YAPAY ZEKA ILE ASK SEVGILILER GUNU 092 PODCAST

YAPAY ZEKA İLE AŞK (Sevgililer Gününde Sevgiliniz Yok Diye Üzülmeyin)

Yapay zeka hayatımızda hızla yerini alıyor. Yapay zeka ile aşk bile yaşayabilirsiniz, gelecekte tabi. Her 14 Şubat sevgililer günü yaklaşırken, sokak röportajları da başlar. Sokakta insanlara uzatılan mikrofonlarla, “sevgiliniz var mı” “sevgililer gününe yalnız mı gireceksiniz” veya “sevgilinize ne alacaksınız” benzeri sorular sorulur. Herkesin, “gerçek bir sevgilisi olmak zorunda” olduğu zannedilir. Oysa, artık yapay zekaya sahip, sanal bir sevgiliniz bile olabilir. Nasıl mı, buyrun hep birlikte görelim.

Kanalıma Ücretsiz Abone Olun : https://goo.gl/bkbZuy

Videonun tam metnine web sitemden ulaşabilirsiniz:

Yapay Zeka ile Aşk

✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿ KULLANILAN EKİPMANLAR ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿

Fotoğraf Makinesi/Kamera: Sony A7R M2
Lens: Zeiss 24-70 f4 OSS
Ses Kayıt: Zoom H1
Tripod: Manfrotto Fotoğraf Tripodu

✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿ SOSYAL MEDYA HESAPLARIM ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿

Web Sitem: http://www.phardon.com/
Instagram: https://www.instagram.com/phardonmedia/
Twitter: https://twitter.com/PhardonMedia

✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿ WEB SİTEM / BLOĞUM ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿

Phardon.com’da fotoğrafçılık, bisiklet ve video hakkında bilgiler, fotoğraf çekim teknikleri, ürün inceleme videoları bulabilirsiniz. Zaman zaman seyahat hakkında da yazıyorum.

Yorum, öneri ve sorularınızı videolar altına bulunan yorum bölümüne yapabilir veya http://www.phardon.com sitesindeki yazılar altına yorum bırakabilirsiniz.

✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿ TELİF ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿

İntro Müziği:
Kevin MacLeod sanatçısının Just Nasty adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır.
Kaynak: http://incompetech.com/music/royalty-free/?keywords=Just+Nasty
Sanatçı: http://incompetech.com/

Fotoğraf çekmeyi, arşivlemeyi (bak bu önemli), düzenlemeyi ve biraz da çektiğim fotoğrafları paylaşmayı seviyorum. Bu blog, 2013 yılından bu yana var ve burada bazen öğrendiklerimi bazen merak ettiklerimi bazen de çektiklerimi paylaşıyorum. Şu aralar üzerine çokça düşündüğüm, acaba daha neler yapabilirim? Yazılar üzerine yorum yapabilirsin, tüm bu çalışmalar hep etkileşim için. Reklam mı, o da sitenin masraflarına tuz-biber için. Güncelleme: 2 Ocak 2019

Bir Yorum Yaz, Şanın Yürüsün...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.